Warning: include(custom-functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home4/latte/public_html/alfemo-mobilya.com/wp-content/themes/obscure/functions.php on line 65

Warning: include(custom-functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home4/latte/public_html/alfemo-mobilya.com/wp-content/themes/obscure/functions.php on line 65

Warning: include(): Failed opening 'custom-functions.php' for inclusion (include_path='.:/opt/php54/lib/php:/home4/latte/public_html/alfemo-mobilya.com/wp-content/plugins/wpsyndicator') in /home4/latte/public_html/alfemo-mobilya.com/wp-content/themes/obscure/functions.php on line 65
Alfemo Oturma Grupları | Alfemo Mobilya, Alfemo, Ev Dekorasyonu, Mobilya Dekorasyonu

Alfemo Oturma Grupları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Oturma grupları evimizin her yerinde konforu yakalamamızı sağlıyor. Bazen uyuyor, bazen oturuyor, bazen misafirlerimizi ağırlıyoruz üzerlerinde bu nedenle de çok ama çok önemliler. Ayrıca bir oturma grubu için aranan en önemli özellik dekorasyon anlamında başlıyor. Her mobilyada olduğu gibi oturma gruplarında da şıklığı alıyoruz. Ha bide ucuz olacak oturma grupları, herkes alamıyor maalesef pahalı mağazalardan. Ama kaliteyi nasıl yakalarız sorusu geliyor aklımıza. Bunun cevabı da gayet basit hemen Alfemo Mobilya mağazalarına geleceksiniz. Sonra odalarınız ve solanlarınız için en uygun Alfemo Mobilya oturma gruplarından birini seçeceksiniz. Böylece sizde çok ucuza konforu, rahatlığı ve huzuru yakalayacaksınız.
Alfemo Mobilya oturma grupları hem de bütçenize çok derin bir nefes aldıracak. Sırf biraz kaliteli olsun diye pahalı mobilya markalarını tercih edeceğinize o paranın cebinizde kalmasını Alfemo Mobilya kalitesini yakalayarak varmanız mümkün gözüküyor. Fazla oyalanmayın, hemen kalkın ve en yakın Alfemo Mobilya mağazasına giderek en şık Alfemo Mobilya oturma gruplarından birine süper fiyatlarla sahip olun.

Monte Deluxe Koltuk Takımı-Relaxlı, bir adet üçlü kanepe, bir adet ikili kanepe, bir adet sabit berjer ve bir adet relaxlı berjerden oluşmaktadır.
Aynı zamanda iki adet üçlü kanepe ve 2 adet tekli kanepesi ile maxi takım olarak da tercih edilebilecektir.
Monte Deluxe Takım şık ve modern tasarımı, kol üzerindeki ped uygulaması ve kasa ön kısmında kullanılan ahşap görünümlü deri uygulaması ile dikkat çekmektedir.
Berjer, relax konuma geçerek sırtı yatan ve ayakları yukarı kaldıran mekanizması ile berjer olarak kullanımının yanında ekstra bir fonksiyonellik sunarak tv koltuğu olarak da kullanılabilmektedir.

alfemo oturma gruplari Alfemo Oturma Grupları
alfemo oturma odasi Alfemo Oturma Grupları

Bu yazıda neler var?

Bu Sayfayı Paylaşın:

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

"Alfemo Oturma Grupları" YAZISINA 3 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Alfemo Oturma Grupları'.

  1. Pelin dedi ki:

    Alfemo mobilya yıllardır evimizde tercih ettiğimiz bir mobilya markası. Hem uygun fiyata hem de kaliteli mobilyaları var. Böylesi bu devirde zor bulunur !

  2. Deniz dedi ki:

    Alfemo mobilyanın fiyatları nedense son yıllarda çok arttı. Her ürünlerine %50 %60 civarı zam yaptılar. Bence biraz düşmeli fiyatları.

  3. Hakan dedi ki:

    Alfemo oturma gruplarının 2012 modelleri çok hoş. En yakın zamanda gidip mağazasında göreceğim.

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!